MUST HAVE kúsky ženského šatníka

Štýl nie je o tom mať plný šatník, ale vedieť zvoliť vhodné kombinácie a zaujať. A nato,aby sme mohli kombinovať, potrebujeme mať každá v šatníku niekoľko základných kúskov. Ktoré to sú a ako s nimi pracovať? Ako správne kombinovať a doladiť svoj outfit? Všetko sa dozviete v riadkoch nižsie. Tak poďme nato...
girl-983969_1920jpg

1. Džínsy

Základ, bez ktorého si neviem predstaviť žiaden šatník. Určite tu platí, že kvalita je viac ako kvantita. Stavte preto na kvalitné osvedčené značky. Dobré džínsy nám vydržia aj desaťročie. Dnešným trendom sú slim fit strihy, ale kto sa cíti dobre v rovnom strihu, či má odvahu na do módy sa vracajúce zvony, tak smelo do toho! 

2. Košela

Blúzky a košele už dávno nepatria len do pracovných outfitov. Dnes si môžeme dovoliť nosiť aj pánske strihy košiel, ženy s chudou postavou majú jednoznačne navrch. Ak máte plnšie krivky, siahnite po obopnutej blúzke úzkeho strihu, prípadne aj s väčším výstrihom. Nebojte sa farieb a vzorov. K tomu jednoduchý spodný diel, lodičky či tenisky a mesto je vaše! 

3. Biele tričko

Aká lepšia voľba by bola ako biele tričko, tenisky a džínsy. Jednoduché, šmrncovné a proste sexy!  

4. Čierne lodičky

Každej žene pristanú lodičky. Dodajú nám ladnosť pohybu, predĺžia nohy a sú stále v móde. Či k šatám, či k džínsom, nikdy to nie je zlá voľba. Opäť platí, že sa neoplatí na nich šetriť, kvalitné lodičky vydržia roky. 

5. Little black dress

Jednoduché čierne koktejlky na každú príležitosť. Či na pracovné stretnutie doplnené sakom alebo len tak do mesta s priateľkami s tenkým svetríkom. Čiernymi šatami úzkeho strihu nič nepokazíte. Naopak, pôsobia tajomne, sebavedomo a štýlovo. A kto chce, môže k nim zvoliť tenisky či slip-on topánky, a aj o pohodlie bude postarané. 

6. Plátenky

Plátené tenisky známej značky sú dokonalým spoločníkom. Či na prechádzku s rodinou, na festival alebo do práce k nohaviciam a saku. Dodajú nám sviežosť a mladistvosť. Nebojte sa ukázať, že ste stále mladá a nezávislá. V bielej farbe sú neutrálnym doplnkom k čomukoľvek. Odvážnejšie môžu siahnuť po červenej, žltej či modrej farbe. 

Pri kombinovaní šatníka vždy voľte len jeden výrazný prvok. Či to bude vzorovaná maxi sukňa alebo károvaná košeľa, platí že menej je viac. Doplnte ich už len jednofarebným topom, kabelku na plece a môžete ísť.